Prelekcje, szkolenia

DLA FIRM

Aby wspinać się w górach wysokich trzeba przejść długą drogę. Zdobywanie doświadczeń i rozwijanie w sobie wewnętrznej siły oraz odwagi  trwa wiele lat… Wymaga to niesamowitej koncentracji na priorytetach i systematycznego treningu.

Przed samą wyprawą wchodzimy w etap przygotowań. W ciągu kilku miesięcy trzeba dopiąć wiele organizacyjnych szczegółów, od których zależy powodzenie wyprawy, a także życie jej uczestników. Góry wysokie weryfikują w sposób brutalny wszystkie błędy. Tu musimy walczyć nie tylko z pogodą, ale przede wszystkim, z samym sobą. Ze swoimi ograniczeniami i słabościami. Tu liczy się umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Poruszając się w Strefie Śmierci, gdzie brak kontaktu ze światem zewnętrznym, zadni jesteśmy tylko na siebie: na swoje doświadczenie i swoją intuicję. Trzeba przeć do przodu, ale trzeba też wiedzieć kiedy się zatrzymać.

W trakcie spotkań / prelekcji dzielę się swoją pasją, swoją wiedzą i doświadczeniem.

Skontaktuj się aby zorganizować spotkanie.

 

DLA OŚRODKÓW KULTURY I SZKÓŁ

MOJA DROGA NA EVEREST – spotkanie podróżnicze

KAŻDY MA SWÓJ EVEREST – spotkania rozwojowe dla młodzieży szkolnej

Każdy z nas ma marzenie. Przybierają one różne formy. Ktoś chce zostać aktorem, ktoś chce się nauczyć języka obcego, ktoś chce mieć własny samochód, dostać w przyszłości dobrą pracę…. lub jak ja zdobyć Mount Everest. Wydaje się to niemożliwe? Trudno w to uwierzyć, ale czasem by urzeczywistnić marzenie wystarczy siła woli, zaangażowanie i słowa zachęty. Planuj, działaj, szukaj dróg i rozwiązań aż dotrzesz do celu.

Opowiem historię, w której nierealne na pozór marzenia stają się rzeczywistością. Usłyszycie jak zaczęła się moja przygoda z górami i jak wyglądały moje wieloletnie przygotowywania do zdobycia najwyższej góry świata. Pokazując zdjęcia z moich górskich wypraw powiem o tym jakie niebezpieczeństwa tam na mnie czyhały i jak sobie z nimi poradziłam.

Zapraszam w wirtualną podróż do krainy śniegu i lodu, gdzie liczy się odwaga, doświadczenie, determinacja i przyjaźń.

Skontaktuj się aby zorganizować spotkanie.

firmowe spotkanie motywacyjne spotkanie rozwojowe z młodzieżą konferencja prasowa

Spotkania motywacyjne, szkolenie, prelekcje, wystąpienia